O nas

Szanowny Kliencie.

Witamy w naszym warsztacie samochodowym działającym także jako stacja kontroli pojazdów w Bydgoszczy. Jesteśmy firmą z tradycjami i doświadczeniem na rynku – w związku z tym możemy nazwać siebie profesjonalistami. Solidne i uczciwe działania z myślą o zapewnieniu Klientowi powodów do satysfakcji – to nasza domena.

Z bogatego pakietu naszych usług w zakresie mechaniki pojazdowej skorzystało już wiele osób – właścicieli pojazdów różnych marek i typów. Obdarzyli nas swoim zaufaniem, powierzając serwisowanie, naprawę, dokonywanie przeglądów oraz montaż instalacji gazowych czy klimatyzacji. Nieustannie pracujemy nad tym, aby sprostać wszystkim ich oczekiwaniom – nie tylko w zakresie realizacji usług, ale także poziomu obsługi. Staramy się zrobić wszystko, aby osiągnąć pozycję najbardziej przyjaznej i przychylnie nastawionej do Klienta firmy w regionie.

 


Do realizacji usług pochodzimy z najwyższą starannością. Działamy szybko i sprawnie, nie zapominając jednak o tym, że wszelkie naprawy i inne usługi powinny być wykonywane przede wszystkim skutecznie. Dlatego ogromną wagę przykładamy do szkolenia naszych pracowników, aby stali się profesjonalnymi serwisantami, diagnostami i mechanikami.

Ich działania, w połączeniu z bogatym i wyspecjalizowanym zapleczem technicznym, pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Udzielamy fachowej odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, rozwiewamy wątpliwości – wszystko po to, by zapewnić Klientom to, czego od nas oczekują – rzetelne i profesjonalne działania w zakresie mechaniki samochodowej.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej stacji kontroli pojazdów i warsztatu samochodowego w Bydgoszczy. Zapewniamy wysoką jakość i szybkość realizacji usług.

przypomnij o przeglądzie

aktualności

PROMOCJA ! 02.01.2013 Rób przeglądy odbieraj nawigację lub cyfrowy aparat fotograficzny.
Upominek ! 09.10.2014 Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów na okresowy przegląd techniczny. Do każdego przeglądu upominek gratis.