O nas

 

Istniejąca od 2009 roku Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Auto Doktor Sp. z o.o. w Bydgoszczy to miejsce, w którym innowacyjne rozwiązania technologiczne łączą się z pasją i zaangażowaniem pracowników. Dzięki temu, że dysponujemy nowoczesną linią diagnostyczną wyprodukowaną przez firmę MAHA, możemy zaoferować Klientom szeroki zakres usług związanych z diagnostyką pojazdów różnych marek, typów i roczników.

Wiedza i doświadczenie naszych serwisantów i diagnostów pozwalają im nie tylko na realizowanie usług na najwyższym poziomie, ale także udzielanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania i wszelkiej innej pomocy. To osoby kompetentne, które swoją pracę traktują niezwykle poważnie i wszystkie powierzone im obowiązki starają się wykonywać jak najlepiej.

Nasze działania są podyktowane troską o bezpieczną, bezproblemową jazdę naszych Klientów. Lokalizujemy usterki i pozbywamy się ich w maksymalnie krótkim czasie, aby mogli oni odebrać od nas w pełni sprawne pojazdy – a wszystko to w nagłych przypadkach lub w ramach okresowych badań technicznych.

 

 

Chcąc umilić Klientom korzystanie z naszych usług zapewniamy nie tylko obsługę na najwyższym poziomie, ale także atrakcyjne upominki, które dodajemy do odebranych po przeglądzie samochodów w formie gratisu. Dbając o to, by ich pojazdy zawsze były gotowe do eksploatacji i posiadały ważne przeglądy, na bieżąco informujemy ich zbliżających się terminach upłynięcia ważności obowiązkowych badań okresowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7-21 i w soboty 8-14.

Zapraszamy do skorzystania z usług stacji kontroli pojazdów w Bydgoszczy.

 

 

Nasi diagności są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00. Zapraszamy.

 

przypomnij o przeglądzie

aktualności

PROMOCJA ! 02.01.2013 Rób przeglądy odbieraj nawigację lub cyfrowy aparat fotograficzny.
Upominek ! 09.10.2014 Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów na okresowy przegląd techniczny. Do każdego przeglądu upominek gratis.